lis

18

#akcjaREJESTRACJA czyli selfie idealne

Pewnie zauważyliście, że ostatnio zmieniłem główną grafikę bloga. Zombiaki PLAYaki zastąpiło moje selfie do promo #akcjarejestracja. Zrobiłem je w naszym flagowym salonie w Złotych Tarasach, którego ekipę serdecznie pozdrawiam. Słyszałem jednak, że robienie zdjęć w salonach wywoływać może różne sytuacje, dlatego pomyślałem, że zrobię krótki poradnik jak brać udział w akcji, żeby nikogo nie stresować.

W salonie często są inni klienci i musimy pamiętać, że nie każdy pragnie być na naszym zdjęciu. Musimy to uszanować. Poniżej Ewa wykonuje pierwsze selfie w swoim technologicznym życiu. W tle „ludzie”, unikajcie takich sytuacji.

akcja-rejestracja-nie-1

Na kolejnym zdjęciu słodkie selfie słodkiej Oli… i sprzedawca. Są tacy PLAYersi jak ja, co mają parcie na szkło, ale nie wszyscy. Uszanujcie to.

akcja-rejestracja-nie-2

No chyba, że sprzedawca bardzo chce ;-) Wtedy należy to koniecznie wykorzytsać!

akcja-rejestracja-tak-1

I na koniec zdjęcie idealne – mistrz super minek „Hej, jesteś super chłopakiem” czyli Krzysiek i selfie idealne.

akcja-rejestracja-tak-2

A teraz to już tylko trzymam za Was kciuki, żebyście wygrali tę siódemkę.


Źródło: #akcjaREJESTRACJA czyli selfie idealneCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format