mar

7

9 lat w PLAY

Co roku popełniam krótki tekst na temat mojego pobytu na niszczycielu, ok teraz krążowniku PLAY ;-) Najpierw 9 lat temu była to raczej motorówka bez silnika, ja byłem piękny i młody…. Jak napisał wczoraj jeden dziennikarz, jestem najdłużej panującym (?) telco rzecznikiem w historii. Z tego co wiem to nad niczym nie panuję, nawet nad bałaganem w naszym magazynku bo tam Prezesem jest Krzysiek. Do magazynku zaraz wróce w temacie bluz. Mam zamiar jednak wyśrubować ten rekord jak FC Barcelona, LeBron James czy inny przekocur ;-)

Akurat tak się złożyło, że w piątek wieczorem montowano na Taśmowej nowe koszulki numer 13 i 14 na naszym sznurze z milionową bielizną. Napisałem na FB, że to moje/nasze największe trofea ;-) Na sznurze jest jescze trochę miejsca więc kto wie ;-)

IMG_4855

Chciałem bardzo podziękować za kolejny fantastyczny rok Wam, którzy bloga czytacie i wszystkim PLAYersom. To zaszczyt dla Was pracować i zapewniam, że energii nie brakuje i jestem w świetnej formie przed kolejnym sezonem ;-)

Ostatnio mieliśmy imprezę w PLAY. Zawsze z okazjii nowego miliona robimy taką małą… balangę. Tym razem bylo na niej 100 osób ze sklepów z całej Polski. Kiedy spotykam ludzi z regionów mam kontakt z prawdziwym PLAYem, tym z pierwszej linii, tym najważniejszem. Strasznie mi miło, jak prosicie mnie o selfie, jak dziewczyny piszczą a chłopaki przybijają piątki i dziękują za wsparcie. Ostatnio jedna dziewczyna powiedziała mi, że nie wierzyła, że istnieję ;-) Bycie „legendą” za życia jest trochę krępujące, ale miłe i takie chwilę bardzo ładują moje akumulatory.

We wtorek coroczna konferencja, na której nagrodzimy najlepsze sklepy, najlepszych sprzedawców. Pewnie z kimś, kto to czyta spotkam się we wtorek. W komentarzach zauważyłem, że konsultanci nie są zadowoleni, że nie dostają milionowych koszulek. Na Taśmowej też nie każdy je dostaje, ale wracając do magazynka to kilka sztuk nam zostało i chętnie wyślemy je w Polskę. Jeżeli czytacie bloga, jesteście naszymi super konsultantami to proszę napiszcie i coś z tym zrobimy. Przynajmniej spróbujemy coś z tym fajnego zrobić. Dziękuję za to, że gramy w jednej tak dobrej drużynie!!!

PS; Jeżeli wydarzy się kolejna impreza a ja będę ją robił to obiecuję, że przyjedzie Was więcej!


Źródło: 9 lat w PLAYCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wielki format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie dokumentacji lublin