sty

24

6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!

Przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę ekstra!

Decydując się na przedłużenie umowy, podpisanie nowej lub przeniesienie numeru możecie zgarnąć 6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video! Dotyczy to zarówno abonamentów indywidualnych oraz dla firm.

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie PLAY, telefonicznie (w przypadku umów zawieranych tym kanałem) oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Dostaniecie od nas wiadomość SMS z linkiem aktywacyjnym i będziecie mieli 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video.

Jakie tytuły znajdziecie w serwisie?
Polecam Wam zwłaszcza produkcje oryginalne takie jak The Grand Tour, Tom Clancy’s Jack Ryan oraz Człowiek z Wysokiego Zamku. Warto też zagłębić się w pełną bibliotekę filmów i seriali – znajdziecie tam też pozycje w 4K i z HDR. Materiały możecie pobierać na swoje urządzenie i oglądać je w trybie offline.

Co się dzieje po 6 miesiącach?
Możecie dalej korzystać z serwisu za 25 zł miesięcznie a rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie.

Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com. Już wkrótce aplikacja Amazon Prime Video będzie też dostępna na PLAY NOW TV BOX.

Miłego oglądania!

The post 6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY! appeared first on Blog Play.


Źródło: 6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum wydruki z internetu lublin