sty

24

6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!

Przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę ekstra!

Decydując się na przedłużenie umowy, podpisanie nowej lub przeniesienie numeru możecie zgarnąć 6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video! Dotyczy to zarówno abonamentów indywidualnych oraz dla firm.

Dostęp do serwisu można aktywować w każdym salonie PLAY, telefonicznie (w przypadku umów zawieranych tym kanałem) oraz w e-shopie przy samodzielnych zakupach internetowych. Dostaniecie od nas wiadomość SMS z linkiem aktywacyjnym i będziecie mieli 30 dni na założenie konta w Amazon Prime Video.

Jakie tytuły znajdziecie w serwisie?
Polecam Wam zwłaszcza produkcje oryginalne takie jak The Grand Tour, Tom Clancy’s Jack Ryan oraz Człowiek z Wysokiego Zamku. Warto też zagłębić się w pełną bibliotekę filmów i seriali – znajdziecie tam też pozycje w 4K i z HDR. Materiały możecie pobierać na swoje urządzenie i oglądać je w trybie offline.

Co się dzieje po 6 miesiącach?
Możecie dalej korzystać z serwisu za 25 zł miesięcznie a rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie.

Amazon Prime Video jest dostępny poprzez aplikacje na wybrane smart TV, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na stronie primevideo.com. Już wkrótce aplikacja Amazon Prime Video będzie też dostępna na PLAY NOW TV BOX.

Miłego oglądania!

The post 6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY! appeared first on Blog Play.


Źródło: 6 miesięcy Amazon Prime Video od PLAY!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wielki format serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie