mar

30

4G LTE ULTRA także w MIXie, RBM i Play na Kartę Lubię to!

Krótko i konkretnie – przedstawiając Wam 4G LTE ULTRA zapowiadaliśmy, że będziemy włączać dostęp do nowej sieci stopniowo. Mogą z niej teraz korzystać także również Klienci korzystający z ofert:

Tak, tak – wiem, co większość z Was napisze. Ultra Ultrą a Wy nic ULTRA nie widzicie. Proces zmiany sieci trwa i potrwa to kilka miesięcy. Na początku kwietnia postaram się podzielić z Wami stanem prac nad siecią.

Pamiętajcie, że na stronce 4glteultra.play.pl macie niezbędnik jeśli chodzi o korzystanie z naszej nowej sieci. Sprawdźcie czy macie odpowiednie urządzenie, ofertę i czy znajdujecie się w zasięgu.


Źródło: 4G LTE ULTRA także w MIXie, RBM i Play na Kartę Lubię to!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie lublin skanowanie Lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin