mar

30

4G LTE ULTRA także w MIXie, RBM i Play na Kartę Lubię to!

Krótko i konkretnie – przedstawiając Wam 4G LTE ULTRA zapowiadaliśmy, że będziemy włączać dostęp do nowej sieci stopniowo. Mogą z niej teraz korzystać także również Klienci korzystający z ofert:

Tak, tak – wiem, co większość z Was napisze. Ultra Ultrą a Wy nic ULTRA nie widzicie. Proces zmiany sieci trwa i potrwa to kilka miesięcy. Na początku kwietnia postaram się podzielić z Wami stanem prac nad siecią.

Pamiętajcie, że na stronce 4glteultra.play.pl macie niezbędnik jeśli chodzi o korzystanie z naszej nowej sieci. Sprawdźcie czy macie odpowiednie urządzenie, ofertę i czy znajdujecie się w zasięgu.


Źródło: 4G LTE ULTRA także w MIXie, RBM i Play na Kartę Lubię to!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie