sie

29

15 zł na zakupy w Google Play w prezencie

Zaczynamy tydzień od bardzo dobrego newsa :)

Uruchomiliśmy specjalną promocję w sklepie Google Play. Możecie kupić aplikacje, gry, filmy czy książki z rabatem do 15 zł. Taniej odblokujecie też funkcje premium swojej ulubionej „apki” :)

Dla kogo?

Dla osób posiadających abonament w Play lub Red Bul MOBILE i urządzenie z Androidem.

Jak to działa?

Po aktywowaniu metody płatności „Dopisz do rachunku PLAY” kupujesz aplikację ze sklepu Google Play. Jest to konieczne do uzyskania rabatu, zniżka nie działa na przykład przy płatności kartą. Jeśli pierwotna kwota zakupu będzie mniejsza lub równa 15 zł, wtedy całkowity koszt takiej operacji to 1 grosz. Za droższą zawartość na fakturze widnieć będzie jej cena pomniejszona o 15 zł. Zniżka jest jednorazowa na pierwszy zakup w okresie promocji.

Najlepiej wyjaśni to też specjalnie przygotowana na tę okazję strona promocji.

Proste?

Jeśli chcecie poznać szczegóły to na dole wpisu możecie przeczytać nasze FAQ i regulamin. Macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiemy na nie w komentarzach :) A jak już o nich mowa – napiszcie, co kupicie ze zniżką w sklepie Google Play ;)

FAQ Google PLAY

Regulamin Promocji Zniżka do 15 zł z Google Play


Źródło: 15 zł na zakupy w Google Play w prezencieCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format drukowanie projektów w lublinie